Już Za Moment Będziesz Mógł Skorzystać Z 30 Minut Konsultacji Ze Mną Aby Jeszcze Efektywniej Zabrać Się Za Zmianę Twojego Życia Na Takie Jakiego Pragniesz…

Wiem jak to jest, kiedy chcemy dokonać zmian w swoim życiu i kiedy… jesteśmy z tym sami.

Wiem, że mając najlepsze intencje, czasami po prostu myślimy o rezygnacji…

rezygnacja

Wiem, że bardzo często efektów pracy nad sobą nie widać od razu, co potrafi mocno zniechęcić…

Wiem, że czasami potrzebujemy po prostu wsparcia od drugiej osoby.

Wiem o tym, bo to wszystko przeżyłam, od kiedy zaczęłam pracę nad sobą.

Czasami nie wiedziałam, czy to co robię ma sens i czy da mi to jakiekolwiek efekty.

Czasami chciałam o tym z kimś porozmawiać ale jak pewnie wiesz, nie jest to takie łatwe ponieważ nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto pracuje nad sobą i kto będzie chciał nas wspomóc dobrym słowem lub radą.

wsparcie-ze-strony-drugiej-osoby

Jak już być może wiesz, moja przygoda z rozwojem osobistym i pracą nad sobą trwa ponad 18 lat, podczas których poradziłam sobie z wieloma problemami i przeszłam przez wiele trudnych momentów.

Tak, wiem, że nie jestem jedyną, która miała takie problemy.

Chodzi mi jednak o to, że kiedy pracujemy nad sobą i nad zmianą swojego życia, to nie jest to łatwe.

Czasami przychodzą momenty zwątpienia…

Czasami nie wiemy, czy to co robimy ma jakikolwiek sens…

Czasami chcemy zrezygnować ze swoich marzeń…

W takich momentach trudno jest poradzić sobie ze wszystkim samemu i dlatego mam dla Ciebie dobrą wiadomość…

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie “Kwantowa Metamorfoza”, będziesz mógł w dowolnym momencie skorzystać z 30 minut konsultacji ze mną. 

Mówiąc inaczej, pracując nad sobą zgodnie z tym programem, możesz skontaktować się ze mną aby omówić swoje wątpliwości i dowiedzieć o rzeczach, o których chcesz się dowiedzieć.

Tak jak wspomniałam, dokonywanie zmian nie jest łatwe i bardzo często potrzebne jest nam wsparcie ze strony drugiej osoby.

A najlepiej byłoby gdyby była to osoba, która dokonała już tego, co my chcemy dokonać.

Dlatego właśnie proponuję Ci moje wsparcie w formie darmowej, 30-minutowej konsultacji w dowolnym momencie trwania programu.

Kliknij i zapisz się na 30-tygodniowy program
“Kwantowa Metamorfoza”
kwantowa_metamorfoza

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak jedna rozmowa może wpłynąć na naszą postawę i motywację do działania.

Stąd moja propozycja.

Przemyśl więc, czy 30-tygodniowy program “Kwantowa Metamorfoza” i możliwość skonsultowania ze mną istotnych dla Ciebie spraw to coś, z czego chcesz skorzystać i podejmij właściwą dla siebie decyzję.

 


Pozdrawiam,
Małgorzata Wójcik

P.S. Pamiętaj proszę o jednej rzeczy. Jeśli skorzystasz z tego programu i z konsultacji ze mną, odpowiedzialność za wykorzystanie zdobytej wiedzy leży po Twojej stronie. Nikt, ani ja, ani nikt inny nie jest w stanie zrobić nic za Ciebie a moją rolą jest pokazać Ci jak możesz dokonać zmian na podstawie moich doświadczeń. Każdy rezultat jednak zależy w 100% od Ciebie, Twojego zaangażowania i determinacji i nic – absolutnie nic – nie jest tutaj gwarantowane ponieważ w całym naszym życiu nie ma miejsca na gwarancje. Pamiętaj o tym proszę.

 

 

Polityka Prywatności | Regulamin | Cookies | Kontakt
Copyright 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone

2 przemyślenia nt. „

  1. Mam 55 lat, dotychczas wiodłem raczej jałowe? życie. Obecnie zdaję sobie sprawę że liczy się jakość a nie ilość, mam nadzieję że Kwantowa metamorfoza pod Twoim “okiem” to mi umożliwi.
    Pozdrawiam

    1. Każdy moment naszego życia jest dobry aby zmienić je na takie jakiego pragniemy. Zmiana zawsze ma swój początek w nas samych .Życzę systematyczności , wytrwałości , wiary i powodzenia;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>