Krok Drugi – CZAS


Bardzo często w dzisiejszym świecie zależy nam na szybkich wynikach.

Chcemy szybko:

– zmienić swoje życie
– zarobić dużo pieniędzy
– osiągnąć różne inne cele

Kwestia jednak jest taka, że każda zmiana w naszym życiu wymaga pewnego czasu.

Nic nie dzieje się od tak i bez naszego zaangażowania.

Dlatego też, jeśli podjąłeś decyzję (o czym mówiliśmy w pierwszym video) żeby zmienić swoje życie na lepsze, musisz pamiętać, że to będzie wymagać czasu, zaangażowania, determinacji i … pracy.

Bądź więc cierpliwy i konsekwentny bo jeśli chcesz jak najszybciej zmienić swoje życie, to właśnie konsekwencja i systematyczność pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele i zrealizować marzenia w najszybszy możliwy sposób.

Jedno jest pewne…

Czas i tak upłynie więc warto jest przeznaczyć go na takie działanie, które ma Ci dać pozytywne wyniki i nie marnuj go na rzeczy, które nie wnoszą do Twojego życia niczego pozytywnego.

8 przemyśleń nt. „Krok Drugi – CZAS

  1. Jest Pani piękną kobietą a przy tym ma Pani tak piękny , łagodny głos. Uwielbiam Panią słuchać. Ten głos do mnie trafia. Pozdrawiam.

  2. Zdanie które kończyło tekst napisany przez Panią jest najpiękniejszym zdaniem jakie ostatnio czytałam. Brzmi jak slogan, który napiszę sobie na kilku kartkach i porozwieszam w całym domu żeby przypominało mi jak cenny jest czas, żeby motywowało mnie!

    1. Najważniejsze to uszanować ten czas i samego siebie. Jak będzie wyglądać nasze życie jest indywidualną kwestią wyboru. Warto więc aby było ono takie jakie chcemy a nie takie jakie musimy prowadzić, pozdrawiam serdecznie;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>